Produktų nerasta.

Šilkografija – bene universaliausias spaudos būdas, leidžiantis logotipus, pavadinimus, užrašus ar paveikslėlius spausdinti ant įvairių paviršių: popieriaus, plastiko, tekstilės, stiklo, medienos, keramikos, metalo ir t.t. Tai taip pat ir vienas seniausių žinomų trafaretinės spaudos būdų, pradėtas naudoti Kinijoje ir siejamas su šilko atsiradimu. Šioje technologijoje yra daug rankų darbo – tai dar viena priežastis, kodėl ji taip vertinama ir taip plačiai pritaikoma.
Šilkografijoje naudojamas storas dažų sluoksnis, todėl skirtingai nei naudojant kitus spaudos būdus, galima išgauti efektingą, lauko sąlygoms atsparų reljefą. Be to, šilkografiniai dažai pasižymi PANTONE spalvų tikslumu, sodrumu ir blizgesiu. Spauda yra ilgaamžė, nenublunka nuo saulės, atsparesnė trinčiai.
Vaizdo spaudai dažniausiai naudojama iki 4 spalvų gama. Šilkografijos spaudos technologija turi du spausdinimo būdus. Tiesioginė šilkografija, kai vaizdas pernešamas tiesiogiai ant gaminio ir transferinė šilkografija, kai vaizdas iš pradžių pernešamas ant specialaus popieriaus, o paskui termo preso pagalba pernešamas ant gaminio. Pagrindinis spaudos principas – tai dažų pernešimas trafareto pagalba naudojant specialų tinklelį su smulkiomis akimis ant įvairių paviršių, formų ir dydžių.
Spausdinimui reikalinga spaudos forma (trafaretas), kuri ruošiama kiekvienai spalvai atskirai.