Brea 375 ml vacuum insulated sport bottle

Kaina nuo ~ 5,397,90 *
Blue
Grey
White

Yuki 350 ml copper vacuum insulated sport bottle

Kaina nuo ~ 8,3911,69 *
Blue
Grey
Solid black
White

Vasa copper vacuum insulated bottle with brush set

Kaina nuo ~ 15,1616,53 *
Blue
Titanium

Kad ir koks oras yra šiuo metu už lango  – karštas gėrimas suteiks Jūsų dienai kur kas daugiau malonumo, motyvacijos, padės Jums kur kas geriau jaustis, galiausiai, palepins skrandį. O kadangi ne visada yra galimybės pasidaryti skanius gėrimus – termosai yra geriausias pasirinkimas. Daugelis žmonių juos kasdien turi savo rankinėse bei kuprinėse, kadangi šis paprastas šilumą sulaikantis daiktas – labai reikalingas ir naudojamas. Svarbiausia, kad verslininkų dažnai išnaudojamas ir kaip patraukli reklamos galimybė. Tik tokiu atveju reikia apgalvoti – kokie termosai su logotipu yra tinkami ir tuo pačiu kokie būtų naudojami žmonių. Juk greta reklamos – estetika tampa yra svarbi.
Termoso galimybės
Mūsų siūlomi termosai yra skirti maistui, kavai, arbatai ir kitiems karštiems bei šaltiems gėrimams. Juose galima saugiai ir šiltai laikyti ne tik gėrimus, tačiau taip pat ir tokius patiekalus kaip kad sriubos, troškiniai, kiti lietuviški patiekalai, kurie, kad ir kur esate, visada bus šilti, tad malonūs ne tik uoslei, tačiau ir skrandžiui. Nerūdijančio plieno, izoliuoti, vakuuminiai maisto termosai, kurie puikiai tinka kasdieniam maisto transportavimui ar ilgesnėms kelionėms. Daugelis juos naudoja ir kasdien į darbą. Ne tik maistui, tačiau ir gėrimams, kadangi darbo vietoje ne visada būna galimybės pasidaryti tikrai skanios kavos. Tokiu atveju atsinešta iš namų – ji ne tik gardžiai kvepės visą dieną, tačiau ir bus išlaikiusi savo skonį.
Termoso panaudojimas reklamoje
Spauda ant termosų prasideda nuo tinkamos priemonės pasirinkimo, tad susipažinkite su mūsų pasiūla ir raskite vienokius arba kitokius (juk visada galima išbandyti ir skirtingas galimybes), kurie geriausiai atitinka Jūsų verslo poreikius. Radus – laikas apgalvoti ir kokia spauda labiausiai tinka. Bene dažniausiai pasirenkami yra termosai su užrašu, kurie kinta ne tik savo pateikiama informacija, tačiau taip pat ir pačiu įvaizdžiu. Kol vieni dažniausiai renkasi šmaikščius užrašus, kurie atrodo kaip paslėpta reklama, kadangi gali būti sunku suprasti ką tuo norima pasakyti, kas nuslėpta, tuo tarpu kitiems atrodo, kad reklaminiai termosai turi iki mažiausių smulkmenų atskleisti tai ką bandoma pasakyti. Tokiu atveju dažniausiai papildomai komponuojami logotipai, kurie taip pat gali būti masyvūs, per visą termosą arba minimalūs, vos matomi, tačiau taip pat atrodantys labai solidžiai ir tuo pačiu parodantys – kas yra šio puikaus daikto savininkas. Visada naudinga pasitarti su savo marketingo skyriaus specialistais, kurie įvertinę Jūsų verslo poreikius – pasiūlys ir atitinkamas galimybes.
Termosai su spauda ir jos galimybės
UAB „Atributikos studija“ termosus dekoruoja ne tik Jūsų pasirinktu užrašu arba logotipu, tačiau taip pat ir siūlo rinktis iš kelių skirtingų spaudos galimybių, kuri geriausiai perteiktų Jūsų vizualo idėją.

Graviravimas – puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai reikalingas labai detalus piešinys arba manevringai parašytas užrašas.
Tampografija – spaudos būdas, kuomet naudojamas specialus tamponas. Jo pagalba pasirinktas vaizdas yra perkeliamas ant termoso.
UV spauda – skaitmeninės spaudo galimybė, kurios metu naudojamos specialios ultravioletinės lempos.

Visos spaudos galimybės padeda pasiekti ne tik ypač gerą kokybę, tačiau ir ilgaamžį patikimumą, kuris tarnaus ant termoso ilgus metus bet kokiomis sąlygomis. Visi aksesuarai gali būti personalizuojami su Jūsų įmonės logotipu arba užrašu, tad susisiekite, aptarsime sąlygas ir tuo pačiu padėsime įgyvendinti Jūsų idėją, kuri taps skoninga ir patrauklia reklama. Pagaminimo terminas 5-15 darbo dienų arba derinamas individualiai.