Gertuvės

Rodomi 1–18 produktai - viso yra 68

Visi puikiai žino, kad kasdien reikia išgerti bent jau porą litrų vandens, kad žmogaus organizmas tinkamai funkcionuotų. Visgi, daugeliui žmonių vandens gėrimas vis dar atbaidantis ritualas. Ką daryti tokiu atveju? Geriausia – visada po ranka turėti stilingą gertuvę, kuri primins, kad vanduo yra gyvybės šaltinis. Tiesa, kadangi gertuvės gali būti labai įvairios – kiekvienas žmogus renkasi jam tinkamą variantą. Puikus pasirinkimas verslininkams yra gertuvės su logotipu, kurios skirtos ne tik tinkamam vandens kiekio išgėrimui per parą, tačiau taip pat ir reklamai, kuri skleis kartu su rankose ją laikančiu žmogumi.

Gertuvės su logotipu – dovana kolegai, partneriui, klientui…

Gertuvės – praktiškas ir nebrangus suvenyras, gera dovana verslo partneriui, kolegai bei puiki galimybė pristatyti prekinį ženklą ar įmonę. Personalizuotos gertuvės su įmonės logotipu, šūkiu, prekiniu ženklu ar kitu pasirinktu paveikslėliu visada pasiteisins aktyvioje veikloje ar bet kuriame renginyje. Kadangi stilingos gertuvės dažniausiai nešiojamos rankose kasdien – tai tampa puikia, nemokama reklama, kuri keliauja kartu su žmogui. Svarbiausia, kad taip pat prisideda ir prie patikimo verslo įspūdžio kūrimo. Juk žmogus, kuris naudoja gertuvę pažymėtą tam tikru logo – tam tikra prasme reprezentuoja ir verslą, kurio logo puošia. Tuo kuo geresnis įmonės įvaizdis – tuo daugiau naudos, daugiau reklamos ir tuo pačiu daugiau pirkimų. Svarbiausia rasti Jums labiausiai tinkamo dizaino, kuris geriausiai pristato verslą. Juk gertuvės su užrašu dviratininkams dažniausiai būna sportinio tipo, turistinės gertuvės – patvarios, galiausiai,  gertuvės su karabinu tiks leidžiant aktyvų ar pasyvų laiką gamtoje, o ypač turistiniuose žygiuose, nes jos nereikės nešti rankose. Priklausomai nuo to kaip norite reprezentuoti savo verslą – atsakingai rinkitės ir labiausiai tinkamas gertuves.

Inovatyvi gertuvė su logotipu – Jūsų verslui

Spauda ant gertuvių gali būti labai įvairi. Lygiai taip pat kaip ir pačios gertuvės, kurių labai plačią pasiūlą galite rasti pas mus. Jei nesate tikri, kokią gertuvę rinktis – Tritan™ plastiko gertuvės – teisingas pasirinkimas, nes tritano plastikas ne tik atsparesnis ir saugesnis, bet ir šių metų inovacija. Gertuvės su talpykla ledukams ar vaisiams bus tikra atgaiva karštą vasaros dieną, o gertuvės su šiaudeliu – neabejotinai patogiu ir praktišku aksesuaru. Galiausiai, ypač daug dėmesio sulaukia mūsų siūlomos Kambukka, Contigo, Camelback gertuvės, kurios pirmiausia akis traukia savo stiliumi, tačiau taip pat yra labai patvarios, kokybiškos ir tarnauja ilgai. O taip parodote, kad Jūsų verslas – taip pat atsakingas. O tuo pačiu ir ekologiškas.

Gertuvės su spauda: spausdinimo galimybės

Gertuvės vandeniui atgaivins karštą vasaros dieną, tiek mažuosius, tiek suaugusius, tad tai reklama, kuri visada bus po ranka. O kokia spaudos galimybė ant gertuvės labiausiai tinka? Reklaminės gertuvės dažniausiai gražinamos UV spauda, kadangi ji padeda pasiekti ne tik labai tikslų grafikos perteikimą, tačiau taip pat ir ilgalaikį rezultatą. Juk gertuvės dažniausiai kasdien laikomos rankose, aktyviai dėvimos, tad be geros spaudos – nei iš vietos. Kitas dažnas spaudos perteikimo būdas yra dekolė. Kadangi šio būdo gaminimo metu vaizdas kaitinamas labai aukštoje temperatūroje – pasiekiamas ilgaamžis bei patvarus vizualo spaudos būdas. Taip pat galima ir tampografija, net graviravimas, tad visada galite susisiekti su mūsų konsultantais dėl idėjos aptarimo bei spaudos pasirinkimo.  Pagaminimo terminas 3-15 darbo dienų arba derinamas individualiai. Visada galite susisiekti, jeigu turite klausimų. Atsakysime skubiai, išsamiai bei aiškiai.