Marškinėliai

Rodomi 1–18 produktai - viso yra 74

Galima sakyti, kad marškinėliai su spauda yra bene pats patikimiausias reklamos būdas, kuris naudojamas jau ne vieną dešimtį metų ir ilgalaikėje perspektyvoje leidžia džiaugtis norimu rezultatu. O tai – reklama, kuri neerzina ir tuo pačiu yra naudinga, funkcionali, kadangi geras, patogus ir odai malonus drabužis – visada yra tinkamas pasirinkimas.

Reikalingų marškinėlių pasirinkimas

Mūsų siūloma marškinėlių gamyba, esame tikri, atitiks net ir pačių išrankiausių klientų poreikius, kadangi siūlome tik pačią geriausią kokybę, kuri tarnaus ne vienerius metus, tad ir reklama bus ilgaamžė. Siūlome labai platų skirtingų marškinėlių pasirinkimą, kadangi kiekvienas verslas pats žino, kuris variantas labiausiai tinka jam ir koks drabužis su spauda gali geriausiai jį reprezentuoti.

Marškinėliai gali būti be rankovių arba su jomis (trumpos arba ilgos rankovės), jie gali būti klasikinio kirpimo arba polo tipo, žinoma, siūlome labai platų spalvų pasirinkimą, kuris turi tikti prie logotipo arba pasirenkamo užrašo, prie Jūsų verslo veido. Mūsų siūlomi marškinėliai gali būti iš 100 % medvilnės arba  100 % poliesterio. Vienas variantas yra natūralus, o kitas sintetinis, tačiau bet kuriuo atveju – abu ilgaamžiai, malonūs odai ir ant jų galima išbandyti labai skirtingas spaudos galimybes.

Maikių gamyba atliekama pagal Jūsų poreikius, tad susisiekite dėl užsakymo. Tuomet maikutės su logotipu bus pagamintos tokios ir taip, kaip Jums labiausiai tinka.

Marškinėlių idėjos sukūrimas

Spauda ant marškinėlių gali būti labai įvairi, tad kuriant idėją siūlome nepamiršti smulkmenų. Ypač tokiu atveju, kai tai yra reklaminis drabužis, kuris skirtas Jūsų verslo veido, šūkio puoselėjimui. Žinoma, marškinėliai su logotipu ar užrašu puikiai tiks įmonių renginiams, sporto šventėms, ne tik kaip dovana klientams, kurie dėvėdami tokio tipo marškinėlius tuo pačiu atliks ir reklamos funkciją.

Jeigu norite, kad printas ant marškinėlių atitiktų Jūsų poreikius – tokiu atveju siūlome įvertinti poreikius.

  • Ar Jums labiausiai tinka marškinėliai su logotipu ar užrašu?
  • Kokios spalvos marškinėliai ir kokios spalvos logotipas, užrašas?
  • Žiūrėkite, kad marškinėliai nebūtų per daug apkrauti vizualais, kad būtų galima aiškiai matyti – kas yra reklamuojama.
  • Nurodykite ne tik logo, tačiau ir kontaktus, kurie leis kur kas greičiau ir paprasčiau rasti apie Jus informaciją tiems, kurie pirmą kartą mato Jūsų įmonės vardą. Marškinėlių spausdinimas su rekvizitais šiuo metu vadinamas geriausia marketingo strategija.
  • Spauda ant maikučių turi ne tik reklamuoti, tačiau taip pat ir atrodyti patraukliai. Drabužis turi būti toks, kokį norisi dėvėti ne tik darbo vietoje, tačiau ir leidžiant laiką kitur. Tik tokiu atveju reklama bus tikrai efektyvi ir naudinga.

Maikučių gamyba su spauda gali trukti nuo 5 iki 15 dienų, tad bet kuriuo atveju susisiekite asmeniškai ir pagal Jūsų poreikius bus sudaromas spaudos planas.

Greita spauda ant marškinėlių – labai įvairi

Marškinėliai su logotipu arba užrašu gali būti gaminami labai skirtingu būdu. Dažniausiai pasirenkama šilkografija arba transferinė spauda (šilkografinė transferinė spauda), ieškantiems ilgalaikės kokybės – siūlomas siuvinėjimas (labiausiai pasiteisina kai reikalingas nedidelis logo atvaizdavimas). Tamsiuoju paros metu puikiai atrodo ir papildomai saugo atšvaitinė spauda arba fosforinė spauda (toks spausdinimas ant marškinėlių yra ypač inovatyvus, vertinamas drabužio nešiotojų). Nors šilkografija ant marškinėlių yra dažniausias pasirinkimas, tačiau kokybei taip pat puikiai prilygsta ir tiesioginė spauda (DTG), galiausiai, kitais būdais atliekamas maikių spausdinimas.

Marškinėlių spauda yra puiki reklamos galimybė kiekvienam verslui pasiekti daugiau ir tuo pačiu būti labiau žinomam. Jeigu Jus domina maikučių spausdinimas – susisiekite asmeniškai ir paversime Jūsų idėją realia.