Rodoma 1–20 iš 103

Double wall tumbler PP 300 ml | SORA

Kaina nuo ~ 0,901,82 *
Red
White

Stainless steel mug | TRAM

Kaina nuo ~ 1,403,16 *
Black
Blue
Lime
+2
Orange
Red

GASOL. Travel cup 450 ml | Travel mugs

Kaina nuo ~ 2,08 *
Red
Royal blue

Recycled PP tumbler 300 ml | TRIDUS

Kaina nuo ~ 2,48 *
dark navy
White

LIVE. Travel mug 420 ml | Travel mugs

Kaina nuo ~ 2,803,21 *
Black
Red
Royal blue

250 ml mug | FALUN

Kaina nuo ~ 2,833,11 *
Black
matt silver
Red
White

Double wall tumbler 475 ml | TUESDAY

Kaina nuo ~ 2,89 *
Black
Blue
White

Metal mug with enamel layer | PLATEADO

Kaina nuo ~ 3,14 *
Black
Blue
Green
+2
Red
White

BARTY. Travel cup 330 ml | Travel mugs

Kaina nuo ~ 3,233,38 *
Black
Light green
Orange
+3
Red
Royal blue
White

Double wall travel cup 350 ml | CHIN CHAN

Kaina nuo ~ 3,36 *
Black
Blue
Green
+3
matt silver
Red
White

Americano® Espresso 250 ml insulated tumbler

Kaina nuo ~ 3,394,70 *
Aqua blue, Solid black
Aqua blue, White
Blue
+33
Blue, Solid black
Blue, White
Brown
Green
Green flash
Green, Solid black
Green, White
Grey
Ivory cream
Lime, Solid black
Lime, White
Orange
Orange, Solid black
Orange, White
Pale blush pink
Purple
Red
Red, Solid black
Red, White
Solid black
Solid black, Blue
Solid black, Lime
Solid black, Orange
Solid black, Purple
Solid black, Red
Solid black, White
White
White, Blue
White, Lime
White, Orange
White, Purple
White, Red
White, Solid black

EXPRESS. Travel cup 310 ml | Travel mugs

Kaina nuo ~ 3,45 *
Black
Red
Royal blue
Satin silver

Termo puodeliai dažnai vadinami neatsiejamu tikro miestiečio simboliu. Tiesa, juos mėgsta ir gyvenantys mažesniuose miesteliuose, kadangi ramus pasivaikščiojimas su skania kava rankose – meditacija, ritualas, kuris daugeliui suteikia atsipalaidavimo galimybę. Žinoma, termo puodeliai gali būti labai įvairūs, tad kiekvieno verslo tikslas turėtų būti išnaudoti jų teikiamas galimybes. Apie ką mes? Puikus pasirinkimas yra termo puodeliai su logotipu. Naudingi verslui – kadangi tai yra reklama ir tuo pačiu naudingi žmogui, kuris visada turės ekologišką, daugkartinį puodelį skaniai kavai arba arbatai, kurią galima pasidaryti namuose arba į savo puodelį gauti kavinėse.
Termo puodelių funkcionalumas
Termo puodeliai arba kitaip vadinami kelioniniai puodeliai puikiai pravers kelionėje, dirbant biure, pasivaikščiojimams gamtoje ar važiuojant automobilyje. Kadangi jie yra labai įvairūs – siūlome rinktis pagal savo poreikius, savo įmonės stilių, kuris geriausiai perteikiamas per konkretų puodelį. Nuo aliuminio dizaino, kurie atrodo solidžiai, iki juodų, gana paprastų, kurie vadinami klasika, galiausiai, ryškių, traukiančių akis. Priklausomai nuo verslo idėjos ir tuo pačiu  norima juo pasakyti – tinkamas puodelis yra būtinas. O kai jis jau yra rankose – galima pagalvoti kokia spauda labiausiai tinka. Termo puodelis gali būti skirtas ne tik arbatai ar kavai, bet ir šokoladiniam gėrimui, arbatai su pienu. Universalus produktas, kuris išlaikys karštą gėrimą iki 4-12 valandų. Pasirinkus funkcionalų galite būti ramus, kad klientus, darbuotojus, kolegas bei kitus, kurie jį laikys rankose – sužavės šis daiktas, tad bus naudojamas visur ir visada.
Termo puodelio panaudojimas versle
Kaip ir daugelis kitų reklamai skirtų produktų – termo puodelių asortimentas neatsilieka naujovėmis. Vertinate patogumą ir galbūt ieškote termo puodelio su rankena ar karabinu? O gal pabodo klasikinio dizaino ar juodos spalvos termosiniai puodeliai? Ne problema. Spalvinė gama, formų įvairovė, skirtingi talpų dydžiai, papildomi aksesuarai nepaliks abejingų ir tarp gausybės variantų, išsirinksite optimaliausią variantą. Gražaus dizaino termo puodelis visada bus kartu su Jumis! Svarbiausia, kad termo puodelis su užrašu gali būti labai įvairus, tad siūlome įvertinti mūsų pasiūlą ir rinktis tokius, kurie reprezentuoja geriausiai. Kol vieni renkasi šmaikščius užrašus, kurie nuteikia motyvuojančiai, praskaidrina dieną, tuo tarpu kitiems atrodo, kad geriausias pasirinkimas yra įmonės šūkis. Priklausomai nuo to kam bus dovanojamas puodelis – galima kur kas paprasčiau pasirinkti ir tinkamiausią vizualą. Galiausiai, juk net galimas termo puodelis su nuotrauka, kuris ypač puikiai atrodo, tad tinkamas kaip dovana darbuotojams.
Spauda ant termo puodelių: galimybės
Nesvarbu, ar Jums reikalingi termo puodeliai su nuotrauka, ar termo puodeliai su logotipu – galime įgyvendinti šį Jūsų norą ir pasiūlyti tokius reklaminius puodelius, kurie tinkamai reprezentuos Jūsų verslą. Tušinukai, rašikliai, šratinukai, parkeriai, pieštukai bei kitos rašymo priemonės skirtos didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Visi aksesuarai gali būti personalizuojami su Jūsų įmonės logotipu arba užrašu, tad nurodykite savo poreikius ir jie bus įgyvendinti. Personalizavimui naudojama tampografija, taip pat galimas ir puodelio graviravimas, net UV spauda, tad priklausomai nuo Jūsų poreikių dažniausiai pasiūloma ir labiausiai tinkama reklamos perteikimo galimybė.

Pagaminimo terminas 3-15 darbo dienų arba derinamas individualiai. Dėl puodelių ir tuo pačiu spaudos pasirinkimo visada galite tartis su mūsų specialistais, kurie padės suderinti smulkmenas ir tuo pačiu nupieš vaizdą – kaip atrodys galutinis rezultatas. Esame tikri, kad tokiu atveju greičiau ir paprasčiau gausite termo puodelius, kurie bus skirti dovanai, padėkai, reklamai.