Show sidebar
Close

30 wax crayons | STRIPER

1,32 (1,09 be PVM)
Close

4 chalk sticks | STREET

0,56 (0,46 be PVM)
Close

6 piece stationary set | TEKINA

2,34 (1,93 be PVM)
Close

Asilah recycled paper pencil

0,16 (0,13 be PVM)
Close

Black colouring pencils | BLOCKY

1,48 (1,22 be PVM)
Close

Carton of 6 wax crayons | BRABO

0,24 (0,20 be PVM)
Close

CHALK SET

3,56 (2,94 be PVM)
Close

Cotton Pencil case 320 gr/m² | NATU POUCH

1,56 (1,29 be PVM)
Close

DORIAN

Blue
Lime
Close

GRAN

Red
Close

STOMP PEN

Black
Blue
Lime
+2
Red
Turquoise
Close

Vancouver RPET mechanical pencil

Transparent blue
transparent clear
Close

Woven paper pencil case | FLAT CASE

0,82 (0,68 be PVM)

Pieštukas yra toks paprastas ir tuo pačiu toks ypatingas kasdieninis daiktas, kad net keista, kad yra kur kas daugiau jų panaudojimo galimybių nei galima buvo pagalvoti. Apie ką mes? Apie reklaminius pieštukus, kurie dažniausiai dalijami ne tik verslo partneriams ir tuo pačiu kolegoms, darbuotojams, tačiau ir klientams, žmonėms iš gatvės, kadangi naudojamas daiktas yra puiki reklama. Reklaminiai pieštukai gali padėti ne tik Jūsų verslo vardui tapti kur kas populiaresniu, tačiau taip pat ir sukurti patikimą įvaizdį, kurio turi siekti kiekvienas verslas. Svarbiausia – geros kokybės pieštukas ir ant jo pritaikoma tinkama reklama su kurios galimybėmis galite susipažinti susisiekę su mumis.
Pieštukas – tai ne tik aksesuaras
Pieštukas vis dar išlieka populiarius reklaminės atributikos aksesuaras. Galbūt dėl kainos? Galbūt dėl klasikos? Abu variantai yra teisingi ir abu lemia priežastis. Tiesa, tradiciniai pieštukai keičiami graviruotais, dekoruotais įmantriais, kadangi svarbus ne tik funkcionalumas, tačiau taip pat ir estetika.

Padrožtas pieštukas su trintuku – universaliausia rašymo priemonė, kuri naudojama konferencijų, seminarų metu pastabų pažymėjimui.
Tiems, kurie mėgsta išskirtinumą – rekomenduojame rinktis automatinį pieštuką. Tokie pieštukai su logotipu dažniausiai reprezentuoja inovatyvų, modernų verslą.
Pieštukai gali būti supakuoti specialiai pagamintoje kartoninėje įmautėje. Specialus įpakavimas ir išgraviruotas tekstas net ir paprastą pieštuką pavers stebinančia dovana. O ji – tinkamai reprezentuoja verslą, kuris tokiu atveju dažniausiai siejamas su solidumu, elegancija.

Reklaminiai pieštukai logotipuoti Jūsų įmonės reprezentuojančiu užrašu gali būti panaudoti mokyklose, mokymosi stovyklose, biuruose ir visur kitur, net namuose. Juk pieštukai su spauda, bet kuriuo atveju, pirmiausia apie rašymo priemonės, tad jos – reikalingos kasdien ir tuo pačiu visiems.
Spauda ant pieštukų – pagal verslo galimybes ir poreikius
Pieštukai su užrašais „nugulti“ ant šios rašymo priemonės gali labai įvairiais būdais. Bene dažniausias daugelio verslininkų mėgstamas pasirinkimas yra graviravimas. Puikiai atrodo ir svarbiausia, kad padeda perteikti net ir pačius mažiausius užrašus, paveiksliukus, kurie yra labai detalūs bei kruopštūs. Graviruoti pieštukai dažniausiai siejami su kokybe, elegancija ir prabanga, tad lygiai taip pat save reprezentuos ir verslas, kuris dovanos tokius pieštukus savo partneriams bei klientams. Garantuojame, kad tokios dovanos naudotojas liks maloniai nustebintas. Tiesa, tai ideali dovanėlė būsimam pirmokui, tad juos dažnai užsako ir pedagogai savo mokiniams. Pieštukai su užrašu taip pat gali būti dekoruojami ir tampografija, UV spauda, kuri taip pat padeda gana tiksliai perteikti norimą vaizdą arba užrašą net logotipą. Svarbiausia – gera idėja, o susisiekus su mumis – greitai ją aptarsime ir tuo pačiu įgyvendinsime.
„Atributikos studija“ – Jūsų pageidavimui
Graviravimas ant tušinukų atliekamas pagal kiekvieno užsakovo poreikius. Mes puikiai suprantame, kad be patirties bei praktikos labai lengvai ir greitai pasirinkti tušinukų nepavyks. Lygiai taip pat gali būti sunku suprasti – kuo viena spaudos technika skiriasi nuo kitos. Štai todėl visada galite kreiptis į mūsų specialistus, kurie ne tik mielai atsakys į Jums į visus kilusius klausimus, tačiau taip pat ir paaiškins – kaip greitai ir paprastai Jūsų turimą idėją galima paversti realybe. Jei, visgi, neradote tinkamo varianto – kreipkitės į mus ir pateiksime išskirtinį tik Jums skirtą pasiūlymą. Padėsime rasti tinkamus pieštukus ir supažindinsime su inovacijomis kurios leis džiaugtis ne tik puikia reklama, tačiau ir labai gera priemone bei plačia jos panaudojimo galimybe kasdienybėje.