Puodeliai

Rodomi 1–18 produktai - viso yra 32

Daugeliui žmonių rytas prasideda nuo kavos arba arbatos puodelio. Tai laikas – meditacijai, laikas sau, galiausiai, laikas darbų planavimui. Natūralu, kad puodelis iš kurio yra geriama – svarbus. Tačiau ar kada nors teko pagalvoti, kad šis kasdien daugelio žmonių į rankas imamas daiktas gali būti ir kaip reklama? Tikrai reikalinga tinkama spauda ant puodelių. Tokia, kuri gebėtų reklamuoti, tačiau tuo pačiu tokia, kuri neerzintų ir tuo pačiu atrodytų patraukliai, paskatintų rytą pradėti su konkrečiu puodelių rankose.

Puodelių galimybės: rinkitės pagal savo verslą

Tinkamas savo verslo pozicionavimas yra neatsiejamas nuo reklamos, kuri gali būti pateikiama ne tik labai skirtingai, tačiau taip pat ir ant skirtingų platformų. O kokie puodeliai labiausiai tinka Jūsų verslui, kokie gali jį geriausiai reprezentuoti? Nuo keramikinių iki porcelianinių, nuo paprasto dizaino iki labai įmantraus, tad rinkitės tokius, kurie geriausiai atspindi Jūsų verslo idėją ir tuo pačiu puodeliai su spauda taps puikia reklama, kuri atsiperka. Juk keramikiniai, porcelianiniai reklaminiai puodeliai kavai ar arbatai su užrašais, logotipais ar pasirinktais paveikslėliais yra lengvai pastebimas ir kasdien naudojamas verslo suvenyras. Juos galima dovanoti klientams verslo kolegoms, darbuotojams… Svarbiausia – tinkamas puodelis ir tuo pačiu pagal jį pritaikoma geriausiai įvaizdį kurianti spauda, kuri taip pat gali būti labai įvairi.

Puodelių inovacijos – galimybės verslui

Puodeliai su spauda gali būti ir tuo pačiu yra labai įvairūs. Nuo pačių puodelių iki spaudos galimybių. Kadangi reklaminis puodelis yra praktiška verslo dovana kolegai, verslo partneriui ar klientui – verta investuoti į kokybę bei funkcionalumą, kad būtų galima pasiūlyti tikrai patikimus ir ilgai tarnausiančius puodelius. Svarbiausia – patikimumas ir tuo pačiu tinkamas savo verslo vardo pateikimas.

  • Coffee 2 Go – vienas iš madingesnių reklaminių puodelių su dangteliu, pagamintas iš porceliano ir dengtas dekoratyvine spalvota silikonine juosta laikymui.
  • Dvigubo stiklo puodeliai leis saugiai mėgautis karšta arbata ar kava.
  • Skatinant ekologiškumą – rinkoje rasite iš bambuko pagamintų puodelių.
  • Įmonė, kuriai rūpi įvaizdis, tvarka ir solidumas – visada svečius pavaišins kava ir arbata iš puodelio su lėkštute, kurie bus personalizuoti patrauklia žinute arba įmonės logotipu.
  • Ir kiti variantai.

Kadangi nuolat pildome savo katalogą, esame tikri, kad spauda ant puodelio atitiks Jūsų poreikius iki mažiausių smulkmenų. O patys reklaminiai puodeliai tinkamai atliks jiems skirtą reklamos funkciją.

Spausdinimas ant puodelių: galimybės

Puodeliai su logotipu yra efektyvi reklama Jūsų įmonei, prekiniam ženklui ar pasirinktai akcijai, tad svarbiausia rasti tinkamą ir tuo pačiu apsispręsti dėl spaudos galimybių. Net neabejojame, kad ieškote originalių, stilingų ir įdomaus dizaino puodelių ir tikime, kad tokius rasite pas mus. Tik belieka nuspręsti – kaip bus atliekama puodelių gamyba, kokia spauda pasirenkama: tampografija, graviravimas, UV spauda… Priklausomai nuo to, ar Jums reikalingas puodelis su logotipu, ar nuotrauka ant puodelio – atitinkamai reikalingas ir tam tikras spaudos perteikimo būdas. Galiausiai mėgstantiems solidumą – geras pasirinkimas ir graviruoti puodeliai, kurie dažnai siejami su prabanga.

Kad ir kokie logotipai ant puodelių reikalingi – pagaminimo terminas 3-15 darbo dienų arba derinamas individualiai. Jeigu turite klausimų dėl puodelių bei spaudos galimybių, galiausiai, kaip išbaigti tam tikrą idėją – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į visus klausimus ir padės įgyvendinti patrauklaus bei efektyvaus reklaminio puodelio idėją.