Kalėdos labai dažnai vadinamos pačia gražiausia metų švente. Natūralu, kad darbdaviai taip pat ieško dovanėlių, kurios skirtos ne tik darbuotojų džiuginimui, tačiau taip pat ir kolegų, verslo partnerių, galbūt net atsitiktinių žmonių, kadangi taip sukuriamas solidaus verslo įvaizdis, o tai yra kiekvienos įmonės tikslas. O ką dovanoti, kad patenkinti būtų ne tik gavėjai, tačiau taip pat ir pats verslas gautų kuo daugiau naudos? Tam puikiai tinka kalėdiniai dovanų rinkiniai, kuriuose komplektuojami skanėstai pagal kiekvieno gurmano poreikius.
Gurmaniškos verslo dovanos Kalėdoms
Gurmaniški dovanų rinkiniai – visiems metų laikams praktiška dovana, džiuginanti verslo partnerius, kolegas ir klientus. Tai proga, kai besimėgaujant gardžia arbata, skanaujant  meduolius, aukščiausios kokybės užtepėles, netradicinius džemus ir šokoladus su kolegomis ar draugais galite  aptarti aktualius darbo ir laisvalaikio klausimus. Tiesa, mūsų praktikoje tokie rinkiniai aktyviausiai perkami žiemos metu, kai ieškoma originali dovana, kuri gali nustebinti Kalėdų proga. Tokios kalėdinės verslo dovanos skirtos ne tik padėkai, tačiau taip pat ir naujų verslo santykių mezgimui. Štai todėl verta investuoti į kokybę ir tuo pačiu parodyti, kad Jūsų verslas taip pat patikimas, vertinantis tai, kas yra gera, ilgaamžiška, verta laiko bei dėmesio.
Kalėdiniai rinkiniai gurmanams – pagal kiekvieno poreikius
Jei neradote tinkamos verslo dovanos – sukomplektuosime individualų  rinkinį su Jūsų pasirinktais produktais ar gėrimais. Taip pat siūlome pasižvalgyti po mūsų katalogą. Gurmaniški rinkiniai taip pat gali būti papildomai ir gravituotais tušinukais, maišeliais bei kita tekstile, kuri tikrai bus naudojama. Tokiu atveju bus galima džiaugtis ne tik ta dovanos dalimi, kuri tuo metu labai skani, tačiau ir tokia, kuri tarnauja ilgai. Kaip kad ir termo puodeliai arba termosai, kurie žiemos metu yra daugelio žmonių atributas, o juos padovanojęs verslas taip pat gali džiaugtis ir nemokama reklama.
Valgomos dovanos Kalėdoms – personalizuotos
Mūsų siūlomi rinkiniai Kalėdoms yra labai įvairūs, tačiau jeigu nerandate tokio komplekto, kuris tinka – visada kviečiame susisiekti asmeniškai. Kiekvienas klientas mums yra labai svarbus, tad dekoruojame dovanas iki mažiausių smulkmenų pagal kiekvieno poreikius. Pavyzdžiui, rinkiniai gali turėti specialias etiketes, žinoma – maišeliai, kuriuose bus dovanos – taip pat su įmonės logotipu. Tokiu atveju dovanai bus suteikiama kur kas daugiau asmeniškumo, galiausiai tokios kalėdinės dovanos darbuotojams tampa ir tam tikra reklama, kuri, svarbiausia, neerzina. Maišelių bei kitų akcentų dekoravimui naudojame vieną iš kelių skirtingų spaudos galimybių priklausomai nuo Jūsų poreikių: tampografija, graviravimas, UV spauda ir t.t. Natūralu, kad šios spaudos galimybės Jums gali būti mažai žinomos, tad dėl detalesnio pasirinkimo siūlome susisiekti su mumis, išsakyti savo idėjas ir mes jas paversime realybe.
Gurmaniški Kalėdų rinkiniai: sudėtis
Kaip jau minėjome, kalėdinės dovanos įmonėms gali būti labai skirtingos sudėties, galiausiai, galime sukomplektuoti tokį variantą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Dažniausiai dovanos kolektyvui yra komplektuojamos įtraukus šiuos priedus: šokoladas, saldainiai, arbata, kava, triufeliai, užtepėlė, džemas, krekeriai, alyvuogės ir t.t. Siūlome tokius komplektus, kurie labiausiai tinka ir patinka smaližiams ir tuo pačiu tokius, kurie dažniausiai patinka gurmanams, kurie nebijo kaskart išragauti vis kitų skonių. Patogiausia, žinoma, užsisakyti skirtingus ir jeigu gerai pažįstate savo darbuotojus – nustebinti juos tokiais užkandukais, kurie tikrai jiems sukels tik pačias geriausias emocijas ir tuo pačiu bus godžiai suvalgyti.