Show sidebar
Close

Aspen roller clip

0,48 (0,40 be PVM)
Close

Fosforinė, naktį spindinti, kaklajuostė GLOW LANY

0,290,70
Close

GLOW LANY

Black
Orange
Red
+2
Royal blue
White
Close

LADES

Blue
transparent grey
Transparent white
Close

NECKLET

1,03 (0,85 be PVM)
Close

Tom recycled PET lanyard with breakaway closure

Green
Navy
Red
+2
solid black
White

Švenčių, renginių, susitikimų metu kaklajuostės, kuriose talpinama apie žmogų arba žmogui reikalinga informacija – paprastas būdas pasirūpinti, kad žinių sklaida būtų tinkama. Kaklajuostės yra plačiai naudojamos ne tik kaip informacinė priemonė renginiuose arba seminaruose, tačiau tam tikra prasme ir kaip stilingas aksesuaras, kuris puošia stilių ir tuo pačiu perteikia tam tikro verslo idėją. Taip pat tai yra ir identifikacinė priemonė, kuri klasifikuoja žmones, kurie dirba skirtingose veiklose ir panašiai. Svarbiausia įsigyti geros kokybės kaklo juostas ir tuo pačiu jose pateikti svarbiausią informaciją.

Kaklajuostės galimybės

Kaklajuostės su logotipu yra labai įvairios, tad renkantis skirkite dėmesio smulkmenoms, kad pavyktų rasti labiausiai poreikius patenkinantį variantą. Kaklajuostės su Jūsų dizaingu gali būti su pilnai spalvota spauda, tad šis produktas taps stilingu aksesuaru. Jos labai mėgstamos inovatyvių įmonių, kurios daug dėmesio skiria ne tik praktiškumui, tačiau taip pat ir tinkamam savo įvaizdžio pateikimui. Kasdieninėje darbo veikloje dažniausia naudojamos standartinės kaklajuostės su metaliniu karabinu ar su papildomais aksesuarais, dažniausia nuo 10 mm. iki 30 mm. pločio. Tiesa, dažnai dėl pločio bei kitų niuansų be patirties rasti labiausiai tinkamas yra sunku, tad visada galite pasitarti su mūsų konsultantais, kurie įvertinę pageidavimus dažniausiai pasiūlo ir pačią tinkamiausią galimybę.

Ir nors kaklajuostės dažnai naudojamos reklamos reikmėms, bet vis dažniau matome jas pritaikant ir kitose įvairiose srityse. Kadangi kaina yra maža – nepermokėsite, tačiau gausite tikrai naudingą daiktą.

Kaklajuostės su spauda gali būti austos, ekologiškos, sublimacinės. Pasiūla, kurią teikiame – labai įvairi, tad esame tikri, kad kiekvienam galėsime pasiūlyti variantą, kuris labiausiai tinka.
Kaklajuostės su užrašais spaudos galimybės
Siūlome ne tik labai platų kaklajuosčių pasirinkimą, tačiau taip pat ir skirtingas spaudos galimybes, kurios suteikia šiam aksesuarui daugiau estetikos bei informatyvumo. Kaip jau minėjome – gana dažnas pasirinkimas yra sublimacija, kuri padeda pasiekti ypač aukštos kokybės spausdinimo raišką. Galimas ir austas logotipas, taip pat dažnai pasirenkama ir šilkografinė spauda, kuri perkelia net ir pačius smulkmeniškiausius logotipus, garantuoja, kad spalvos bus ryškios, matomos ir tuo pačiu detalios. Logotipas bus tiksliai toks, koks ir yra originaliai, o tikslumas versle – labai svarbu.

Renkantis kaklajuostę taip pat įvertinkite – kokios spalvos spauda bus perteikiama. Spalvos turi būti kontrastingos, kad vaizdas – gerai matytųsi.

Jūsų norai – mūsų darbas

UAB „Atributikos studija“ gali pasiūlyti ne tik platų kaklajuosčių pasirinkimą, tačiau taip pat ir skirtingas spaudos galimybes, kurios padės iki mažiausių smulkmenų perteikti Jūsų idėją. Kol vieni atveju spaudoje bus galima matyti tik logo, kuris yra skirtas įmonės reprezentavimui, tuo tarpu kitu atveju galima pateikti daug informacijos, kuri skirta kur kas paprastesniam ir greitesniam informacijos gavimui. Kadangi kaklajuostės tapo neatsiejamu šiuolaikinio gyvenimo bei verslo dalimi – verta spauda su logo bei įmonės rekvizitais turėti visada šalia, didesnį kiekį, kadangi metų eigoje jos beveik nekeičia savo išvaizdos, gali būti sėkmingai naudojamos, galiausiai, padės tinkamai save reprezentuoti.

Mūsų kaklajuosčių asortimentas platus spalvų, medžiagų ir dekoravimo galimybėmis, tad bet koks pasirinkimas leidžia patenkinti net išrankiausio kliento skonį. Kad ir kokie yra asmeniniai pageidavimai – kaklajuostė bus su tokiu logo arba tokiu užrašu, kokio pageidaujate. Štai todėl kviečiame su mumis susisiekti asmeniškai ir aptarsime smulkmenas.