Rodoma 1–24 iš 289

Ekologiški tušinukai (40)

Metaliniai tušinukai (61)

Plastikiniai tušinukai (116)

Plastikinis tušinukas | WIMEN

Black
Blue
heaven blue
+3
Lime
Red
White

Nash coloured stylus ballpoint pen with black grip

0,120,24 *kaina nuo
Green, Solid black
Orange, Solid black
Red, Solid black
+3
Royal blue, Solid black
Silver, Solid black
White, Solid black

Plastikinis tušinukas | Albany

Dent. Ball pen | Plastic Ball Pens

Orange
Pink

Plastikinis tušinukas | Tropical

Blue
Green
Lime
+5
Orange
Pink
Red
White
Yellow

Plastikinis tušinukas | MANORS

Transparent blue
Transparent green
transparent grey
+3
Transparent orange
Transparent red
Transparent white

Simply. Ball pen | Plastic Ball Pens

Light green
Orange

Mist. Ball pen | Plastic Ball Pens

Plastikinis tušinukas | Mondriane

Plastikinis tušinukas | Prism

Blue
Green
Light blue
+3
Pink
Red
White

Plastikinis tušinukas | Trim

Green
Light blue
Lime
+6
Orange
Pink
Purple
Red
Solid black
Yellow

Fiona. Ball pen | Plastic Ball Pens

Green
Yellow

Doran. Ball pen | Plastic Ball Pens

Black
Blue
Light green
+2
Lilac
Orange

SLIM. Nonslip ball pen | Plastic Ball Pens

Light blue
Light green
Orange
+1
Purple

MARS CRYSTAL. Ball pen with clip | Plastic Ball Pens

Green
Light blue
Purple

Milza. Ball pen | Plastic Ball Pens

Light blue
Orange

Candis. Ball pen | Plastic Ball Pens

Coria. Ball pen | Plastic Ball Pens

Green
Light blue
White

Nash ballpoint pen white barrel and coloured grip

White, Lime
White, Solid black

Nash ballpoint pen silver barrel and coloured grip

Silver, Lime green
Silver, Pink
Silver, Yellow

Nash ballpoint pen coloured barrel and grip

Aqua blue
Green
Lime
+6
Orange
Pink
Purple
Red
Royal blue
Yellow

Paper PLA corn wood ball pen | TICINO

Plastikinis tušinukas | RIOMETAL

Champagne
Orange
Red

Plastikinis tušinukas | LAUSANNE

Red
Royal blue

Tušinukai – pati prieinamiausia rašymo priemonės forma. Jų kiekvienas turime visur – ant stalo, kišenėse, rankinėse, automobiliuose. Būtent todėl tušinukas su atspausdintu įmonės logotipu yra viena geriausių reklamos formų. Modelių ir kokybės gausa patenkins net ir išrankiausio kliento poreikius. Geros kokybės tušinukai su užrašais labai plačiai naudojami kaip dovana ne tik darbuotojams, kurie dažniausiai pratę gauti atributiką su įmonės logo, tačiau taip pat ir klientams, galiausiai, dalinami žmonėms, kurie neturi nieko bendro su įmone. Kodėl? Kadangi tušinukai su logotipu yra patraukli reklamos galimybė, kuri skleidžiama nemokamai ir svarbiausia – neerzina žmogaus. Juk tai daiktas, kurį daugelis turi savo rankoje, kišenėje, rankinuke… Tad ar ne puiku, kai tas daiktas – Jūsų verslo reklama?
Tušinukų pasirinkimas ir galimybės
Tušinukas su logo, kad ir koks jis būtų, pirmiausia turi būti vertinami dėl estetikos. Juk norisi, kad šis daiktas būtų naudingas žmogui. Tik tokiu atveju jis bus naudojamas ir tik tokiu atveju bus galima džiaugtis efektyvia reklama. Plastikiniai tušinukai dažniausia naudojami renginių metu, kai reikalingas poreikis kiekiui, bet tarp plastikinių tušinukų taip pat galime rasti ir kokybiškų priemonių, kurios bus skirtingų spalvų, permatomo ar plono korpuso, geometrinio paviršiaus, su ergonomiška vieta laikymui.

Reikliems ir veikliems, daug užduočių atliekantiems raštu geriausias pasirinkimas ergonomiški rašikliai, nes rašant su jais nepavargsta ranka, o rašysena lieka aiški.
Rašikliai dovanų su Soft-touch funkcija vilios naudoti ir dėl ypatingu minkštumu pasižyminčių zonų. Tad asortimente tikrai rasite plastikinių tušinukų, kurie atrodo solidžiai ir gali būti kaip verslo dovana.
Mėgstantiems klasikinį ar prabangesnį stilių, neprašausite pro šalį pasirinkę metalinį tušinuką. Patrauklios detalės, įdomesnės formos, papildomos funkcijos prabangi dėžutė tušinuką paverčia patrauklia dovana.
Mėgstantiems ekologiją, siūlome eco-friendly tušinukus, kurie yra pagaminti iš perdirbto popieriaus arba aplinkoje suyrančių medžiagų.
Ieškantiems originalumo – geras pasirinkimas tušinukai iš bambuko ar medžio (originalu – išgraviruoti šviečiantį logotipą).

Tušinukai su spauda tikrai gali būti labai įvairūs. Tik pirmiausia reikia nuspręsti, kuri rašymo priemonė Jums labiausiai tinka, o kai ji jau pasirinkta – galima daugiau dėmesio skirti ir spaudos galimybėms.
Spauda ant tušinukų – pagal kiekvieno poreikius
Pasirinkę originalų tušinuką ar rašiklį su kokybiška šerdele ne tik mėgausitės rašymu, bet ir liksite pastebėti aplinkinių. O ant rašiklio uždėtas logotipas atkreips dėmesį ir įsimins ilgam. Tušinukai su užrašu puikiai tinka tokiu atveju, kai reikalingas tam tikras moto arba idėjos perteikimas. Užrašas gali būti šmaikštus arba jis gali būti informatyvus (nurodyti tam tikri kontaktai). Tam dažniausiai reikalingas graviravimas, tačiau tinka ir UV spauda arba tampografija. Nors graviravimas ant tušinukų yra dažniausias pasirinkimas, tačiau kiekvienas mūsų klientas gali rinktis tą variantą, kuris jam atrodo priimtiniausias. Tokiu atveju tušinukų gamyba – maksimaliai patenkins poreikius.
Tinkamos reklamos komponavimas
Reklaminiai tušinukai gali būti labai įvairūs. Nuo tokių, kurie turi didelius logotipus ir tuo pačiu puikiai matyti, kas yra jų platintojas, iki tokių, kurie dažniausiai kuklūs ir juose pateikiama reklama – minimalistinė. Būtent graviruoti tušinukai dažniausiai siejami su elegancija, prabanga bei klasika, kai tuo tarpu spauda – su kiek laisvesniu ir tuo pačiu paprastesniu stiliumi. Tušinukų graviravimas dažniausiai reikalingas tokiu atveju, kai norima perteikti užrašą, o spauda tinka logo „prikepimui“.

Jei, visgi, neradote tinkamo varianto – kreipkitės į mus ir pateiksime išskirtinį tik Jums skirtą pasiūlymą. Pagaminimo terminas 3-15 darbo dienų arba derinamas individualiai.