Rodoma 1–24 iš 395

Ekologiški tušinukai (46)

Metaliniai tušinukai (80)

Plastikiniai tušinukai (144)

Velvet pouch | VELVET

Dent. Ball pen | Plastic Ball Pens

Orange
Pink

Plastikinis tušinukas | Barrio

Green
Orange
Purple
+4
Red
Royal blue
Solid black
Yellow

Plastikinis tušinukas | Rocinha

Blue
Green
Orange
+3
Red
Solid black
Yellow

Plastikinis tušinukas | CHUPI WHITE

Black
Orange
Red
+1
Royal blue

Fiona. Ball pen | Plastic Ball Pens

Green
Yellow

Simply. Ball pen | Plastic Ball Pens

Light green
Orange

SLIM. Nonslip ball pen | Plastic Ball Pens

Light blue
Light green
Orange
+1
Purple

Mist. Ball pen | Plastic Ball Pens

Rubix. Ball pen | Plastic Ball Pens

Light blue
Orange
Red
+1
Yellow

Plastic ball pen Rio | RIOSOFT

Milza. Ball pen | Plastic Ball Pens

Light blue
Orange

Doran. Ball pen | Plastic Ball Pens

Black
Blue
Light green
+2
Lilac
Orange

Candis. Ball pen | Plastic Ball Pens

Coria. Ball pen | Plastic Ball Pens

Green
Light blue
White

MARS. Ball pen with clip | Plastic Ball Pens

Black
Blue
Light green
+5
Orange
Purple
Red
White
Yellow

Nash coloured stylus ballpoint pen with black grip

0,120,22 *kaina nuo
Green, Solid black
Orange, Solid black
Red, Solid black
+4
Royal blue, Solid black
Silver, Solid black
Solid black
White, Solid black

Plastikinis tušinukas | Trim

Blue
Green
Light blue
+8
Lime
Orange
Pink
Purple
Red
Solid black
White
Yellow

Plastikinis tušinukas | Albany

Solid black
Transparent blue
Transparent orange
+2
Transparent red
Transparent, White

Plastikinis tušinukas | MANORS

Transparent blue
Transparent green
transparent grey
+4
Transparent light blue
Transparent orange
Transparent red
Transparent white

Plastikinis tušinukas | LUCERNE WHITE

0,126,04 *kaina nuo
Black
Blue
Lime
+4
Orange
Red
Turquoise
White

Newhalem. Ball pen | Plastic Ball Pens

MARS CRYSTAL. Ball pen with clip | Plastic Ball Pens

Black
Blue
Green
+3
Light blue
Purple
Red

AERO. Nonslip ball pen | Plastic Ball Pens

Black
Blue
Green
+4
Orange
Purple
Red
Yellow

Tušinukai – pati prieinamiausia rašymo priemonės forma. Jų kiekvienas turime visur – ant stalo, kišenėse, rankinėse, automobiliuose. Būtent todėl tušinukas su atspausdintu įmonės logotipu yra viena geriausių reklamos formų. Modelių ir kokybės gausa patenkins net ir išrankiausio kliento poreikius. Geros kokybės tušinukai su užrašais labai plačiai naudojami kaip dovana ne tik darbuotojams, kurie dažniausiai pratę gauti atributiką su įmonės logo, tačiau taip pat ir klientams, galiausiai, dalinami žmonėms, kurie neturi nieko bendro su įmone. Kodėl? Kadangi tušinukai su logotipu yra patraukli reklamos galimybė, kuri skleidžiama nemokamai ir svarbiausia – neerzina žmogaus. Juk tai daiktas, kurį daugelis turi savo rankoje, kišenėje, rankinuke… Tad ar ne puiku, kai tas daiktas – Jūsų verslo reklama?
Tušinukų pasirinkimas ir galimybės
Tušinukas su logo, kad ir koks jis būtų, pirmiausia turi būti vertinami dėl estetikos. Juk norisi, kad šis daiktas būtų naudingas žmogui. Tik tokiu atveju jis bus naudojamas ir tik tokiu atveju bus galima džiaugtis efektyvia reklama. Plastikiniai tušinukai dažniausia naudojami renginių metu, kai reikalingas poreikis kiekiui, bet tarp plastikinių tušinukų taip pat galime rasti ir kokybiškų priemonių, kurios bus skirtingų spalvų, permatomo ar plono korpuso, geometrinio paviršiaus, su ergonomiška vieta laikymui.

Reikliems ir veikliems, daug užduočių atliekantiems raštu geriausias pasirinkimas ergonomiški rašikliai, nes rašant su jais nepavargsta ranka, o rašysena lieka aiški.
Rašikliai dovanų su Soft-touch funkcija vilios naudoti ir dėl ypatingu minkštumu pasižyminčių zonų. Tad asortimente tikrai rasite plastikinių tušinukų, kurie atrodo solidžiai ir gali būti kaip verslo dovana.
Mėgstantiems klasikinį ar prabangesnį stilių, neprašausite pro šalį pasirinkę metalinį tušinuką. Patrauklios detalės, įdomesnės formos, papildomos funkcijos prabangi dėžutė tušinuką paverčia patrauklia dovana.
Mėgstantiems ekologiją, siūlome eco-friendly tušinukus, kurie yra pagaminti iš perdirbto popieriaus arba aplinkoje suyrančių medžiagų.
Ieškantiems originalumo – geras pasirinkimas tušinukai iš bambuko ar medžio (originalu – išgraviruoti šviečiantį logotipą).

Tušinukai su spauda tikrai gali būti labai įvairūs. Tik pirmiausia reikia nuspręsti, kuri rašymo priemonė Jums labiausiai tinka, o kai ji jau pasirinkta – galima daugiau dėmesio skirti ir spaudos galimybėms.
Spauda ant tušinukų – pagal kiekvieno poreikius
Pasirinkę originalų tušinuką ar rašiklį su kokybiška šerdele ne tik mėgausitės rašymu, bet ir liksite pastebėti aplinkinių. O ant rašiklio uždėtas logotipas atkreips dėmesį ir įsimins ilgam. Tušinukai su užrašu puikiai tinka tokiu atveju, kai reikalingas tam tikras moto arba idėjos perteikimas. Užrašas gali būti šmaikštus arba jis gali būti informatyvus (nurodyti tam tikri kontaktai). Tam dažniausiai reikalingas graviravimas, tačiau tinka ir UV spauda arba tampografija. Nors graviravimas ant tušinukų yra dažniausias pasirinkimas, tačiau kiekvienas mūsų klientas gali rinktis tą variantą, kuris jam atrodo priimtiniausias. Tokiu atveju tušinukų gamyba – maksimaliai patenkins poreikius.
Tinkamos reklamos komponavimas
Reklaminiai tušinukai gali būti labai įvairūs. Nuo tokių, kurie turi didelius logotipus ir tuo pačiu puikiai matyti, kas yra jų platintojas, iki tokių, kurie dažniausiai kuklūs ir juose pateikiama reklama – minimalistinė. Būtent graviruoti tušinukai dažniausiai siejami su elegancija, prabanga bei klasika, kai tuo tarpu spauda – su kiek laisvesniu ir tuo pačiu paprastesniu stiliumi. Tušinukų graviravimas dažniausiai reikalingas tokiu atveju, kai norima perteikti užrašą, o spauda tinka logo „prikepimui“.

Jei, visgi, neradote tinkamo varianto – kreipkitės į mus ir pateiksime išskirtinį tik Jums skirtą pasiūlymą. Pagaminimo terminas 3-15 darbo dienų arba derinamas individualiai.