PRIVATUMO POLITIKA

 1. Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

 • Informaciją, kurią mums pateikiate produktų ir paslaugų užklausos metu (Įmonės pavadinimas, vardas, el. pašto adresas, telefono numeris).
 • Informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šiame portale bei naudojimąsi šiuo portalu (įskaitant Jūsų IP adresą).
 • Geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių.
 • Informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius.
 • Bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

 

 1. Slapukai (angl. cookies)
 • Slapukas – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto svetainės į asmens kompiuterį, kad būtų galima atskirti asmens kompiuterį, naršyklės tipą ir matyti asmens veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja asmens naršyklę kiekvieną kartą asmeniui apsilankius interneto svetainėje. Slapukai neleidžia įsiminti asmeninės informacijos (tokios kaip asmens vardas ir adresas). Svetainėse slapukai naudojami, siekiant vesti statistiką, tokią kaip asmenų apsilankymų interneto svetainėje skaičius ir srautas. Tokia informacija nebūna susieta su asmenine informacija. Asmuo gali bet kada išjungti slapukų naudojimą, tačiau be slapukų kai kurios interneto svetainės www.atributikosstudija.lt funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai.
 • Slapukų naudojimo tikslai: Parduotuvės krepšelio formavimui (svetainės pagrindinei veiklai vykdyti) ir svetainės lankytojų statistiniams duomenims skaičiuoti. Naudojantis interneto svetaine, iš kliento gali būti pareikalauta atlikti registraciją tam, kad jis galėtų užsakyti prekes. Tokiu atveju kliento reikalaujama pateikti asmens duomenis (tokius kaip vardas, el. pašto adresas, telefonas ir pan.). Bendrovė turi teisę savo nuožiūra visais teisėtais būdais naudotis visa asmens pateikta informacija ir duomenimis, kuriuos asmuo pateikia atlikdamas registraciją arba kitais būdais. Slapukas, krepšelio formavimui, sukuriamas, kai vartotojas įkelia prekes į krepšelį, o ištrinamas, kai vartotojas uždaro (atsijungia) svetainės langą (baigia sesiją).
 • Galite leisti įrašyti slapukus arba jų atsisakyti. Dauguma žiniatinklio naršyklių automatiškai priima slapukus, bet galite pakeisti savo naršyklės nuostatas, jei norite nepriimti slapukų arba gauti įspėjamąjį pranešimą prieš juos įrašant. Paskaitykite savo naršyklės instrukcijas ar tiesiog sužinokite daugiau apie šias funkcijas. Galima sužinoti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos valdyti šioje svetainėje AboutCookies.org (anglų kalba). Galite aplankyti http://www.omniture.com/privacy/optout.html?return_url=&javascript_enabled=true ir vykdyti atsisakymo instrukcijas. Jei pasirenkate nepriimti slapukų, gali būti, kad negalėsite naudotis interaktyviomis šios svetainės savybėmis.
 • Duomenų subjekto sutikimo nereikia, jei slapukai yra naudojami internetinės parduotuvės svetainėje pirkėjo pasirinktų prekių krepšeliui formuoti ir pan.
 • Jokie asmeniniai kliento duomenys nėra kaupiami slapukų pagalba.
 • Būtinų slapukų įrašymo metu jokiems tretiesiems asmenims informacija nėra teikiama.
 • atributikosstudija.lt naudojamų slapukų sąrašas:

 

 1. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeniniai duomenys, pateikti šiame portale, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šio portalo dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

 • Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikantį portalą asmeniniams poreikiams;
 • Atsakant į Jūsų užklausas dėl prekių, paslaugų ir užsakymų vykdymui;
 • Turint Jūsų sutikimą siųsti Jums mūsų naujienlaiškį el. paštu, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (naujienlaiškio galite atsisakyti bet kada);
 • Google Analytics svetainei suteikti statistinę informaciją apie portalo naudotojus svetainės administravimo tikslais. Ši informacija nenaudojama atskiram naudotojų identifikavimui;
 • Be jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.
 1. Politikos pakeitimai
 • Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują jos versiją šiame portale. Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad susipažintumėte, su privatumo politikos pasikeitimais.
 1. Trečiųjų šalių interneto svetainės
 • Šiame portale yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

 

Jei dėl svetainės www.atributikosstudija.lt Jums iškiltų klausimų, visada prašome rašyti e. paštu info@atributikosstudija.lt